0090 (462) 344 04 45 info@kebapcimtrabzon.com

Hakkımızda

Bizim İçin Değerlisiniz.

Kebapçım

seperator

Kebapçım Restoran, gerek servis anlayışı, gerekse muhteşem doğa dokusuyla misafirlerine alternatifsiz bir ortam sunuyor.201.’ten beri Trabzon’un Yomra ilçesinde hizmetini sürdüren Kebapçım restoran, bahçesi ve iç mekanlarıyla kaliteyi ve konforu seçkin müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Bahçede sizi yemyeşil, harika bir atmosfer karşılıyor.
havaalanına yakınlığı, geniş otoparkı ve bahçesindeki havuzuyla müşterilerine keyifle geçirilecek saatler vadediyor.

Yemeklere gelince; karadenizde pek te yaygın olamayan kebap ağırlıklı ürünleri ayağınıza getiriyor. Günün her saati kahvaltı seçenekleri
Akçaabat köfte, tavuk ve balık çeşitleriyle de müşterilerinin hizmetindedir.
Yediden yetmişe herkesin ikinci adresi olan Kebapçım restoran, özel davetlerinizde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz nezih bir ortam sağlıyor.
Ayrıca sigara içilen bölümü de mevcut olan Kebapçım Restoran haftanın bir günü çanlı müzik etkinliğiyle de hizmetinizde.

Bizim için değerlisiniz
Kebapçım restoran

KL

Kebap

seperator

Daha çok ülkemizin güney kesimlerinde meşhur olan kebabı Karadeniz insanın ayağına getirmenin yanı sıra, en seçkin kebap ustalarını da beraberinde ayağınıza getirdik. Uzun araştırmalarımız sonucu en iyi kebap ustalarını belirleyerek müşterilerimize gerçek kebap tadını sunabilmek adına istihdam ediyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi..

  • Bizim için değerlisiniz.

KL

İşimizi Seviyoruz

İşimizi seviyoruz ve devamlılık için size muhtaç olduğumuzu da biliyoruz. Bu yüzden bizim için değerli olduğunuzu söylüyoruz ve bu değeri size hissettirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Ürün Kalitesi

Tüm ürünlerimizi özenle seçtiğimizi bilmeniz isteriz. Kaliteden asla ödün vermeden sizin için en güzel ürünleri seçip taze bir şekilde servis ediyoruz.

Havalimanına Yakın

Trabzon havalimanına 5 dk mesafede bulunan Kebapçım Restorana tüm ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Bülten

Etkinliklerimiz hakkında güncellemeleri almak için e-postanızla kaydolun

X